KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555116
nr 1255 5116
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Vinter vi havet", signerad. Olja på duk, 19x24
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:33:27